Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

TRDLOHRÁTKY, s dětmi do dětství zpátky...

V září letošního roku zahájily ve Velkých Pavlovicích svou činnost TRDLOHRÁTKY. Jsou určeny pro maminky s těmi nejmenšími dětmi. Scházíme se každý týden na jednu hodinu, jejíž náplní jsou říkanky, básničky, písničky, pohádky a hry. Vše na sebe logicky navazuje, takže se nenudí ani děti, a (snad) ani maminky. Během školního roku nás čeká celkem 40 lekcí. Cílem není děti něco učit, ale dávat jim dostatek podnětů, aby se rozvíjely samy. Maminky se rozptýlí od každodenních povinností a načerpají novou inspiraci.

Pokud máte doma dítko ve věku od 4 do cca 10 měsíců a zajímá vás, jak TRDLOHRÁTKY probíhají, můžete se kdykoli přijít nezávazně podívat. Ukázková hodina je zdarma. Podmínkou je jen ohlásit se předem. Scházíme se každou středu a pátek v 10:00 na Středisku volného času ve Velkých Pavlovicích. Více informací naleznete na www.trdlohratky.cz nebo www.trdlohratky-breclavsko.blogspot.com.

Těším se na všechny!

Jana Julinková

 

Trdlohrátky na SVČ při ZŠ ve Velkých Pavlovicích

 

 

 

11-10-2012-BK