Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

TOP VINAŘSKÝ CÍL 2013 - hlasujte, vyhrajte!

Vážení návštěvníci webových stránek města Velké Pavlovice! Vinařský institut České republiky vyhlásil soutěž pro širokou veřejnost s názvem TOP VINAŘSKÝ CÍL 2013. Svá žhavá želízka v ohni mají v soutěži i Velké Pavlovice a to Historický sklep Vinařství Lacina, Vinařství Lubomíra Zborovského, Vinařství Reichman a Rodinné vinařství Suský.

Pokud máte zájem některé z vinařství podpořit, můžete tak učinit naprosto jednoduše a to zasláním Vašeho cenného hlasu. Využijte k tomu webové stránky, které najdete pod adresou www.topvinarskycil.cz, hlasování je zcela zdarma.

Každý příchozí hlas je navíc automaticky zařazen do slosování o celkem 20 lákavých cen! Prvních pět vylosovaných získá skvělou cenu - vinotéku Huyndai. Dalšími cenami jsou sommeliérský kurz Vinařského institutu, volné vstupenky do Salonu vín a dárkové balíčky nebo vstupenky na Festival otevřených sklepů.

 

Hlasujte, vyhrajte a podpořte velkopavlovické vinaře!
Za každý hlas předem velmi děkujeme!

 

Karolína Bártová


 

Soutěž TOP VINAŘSKÝ CÍL 2013 - pro hlasování klikněte ZDE

 

 

 


 

08-10-2013-BK