Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

TO JE BRNO, druhé vydání kontroverzní brožury ke koupi na TIC ve Velkých Pavlovicích

Turistické informační centrum Velké Pavlovice nabízí k zakoupení nové druhé a rozšířené vydání autentického průvodce TO JE  BRNO, jehož první vydání způsobilo nemalý poprask. První náklad byl rozebrán během několika dnů. Důvod? Neotřelé a nadmíru kontroverzní texty především o městech v okolí Brna, které byly ve většině případech vnímány jako přinejmenším nevhodné, pro některé až urážlivé.

Z toho důvodu bylo rozhodnuto vydat druhé rozšířené vydání tohoto průvodce, do kterého si texty dodala samotná okolní města. Svou propagaci zde má i město Velké Pavlovice, naleznete ji na stranách 100 a 101.

Cena brožury TO JE BRNO činí 199,- Kč a to včetně bonusu! Jak bylo již řečeno, jedná se o druhé vydání, kde už nenajdete zmíněné kontroverzní texty. Pokud si však u nás, na TIC ve Velkých Pavlovicích, brožuru zakoupíte, dostanete k ní zdarma kopii příspěvku o našem městě z prvního vydání! Zajímavá nabídka, co říkáte 😉!?

Neváhejte a přijďte si brožuru zakoupit! Budeme se těšit.

187706

Text: Karolína Bártová / Foto: Karolína Bártová / 13.10.2017