Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

To je aula? Kdo by to byl řek…

Ještě před několika málo dny byla aula velkopavlovického gymnázia důstojným prostorem pro konání rozličných studentských, společenských a slavnostních akcí. Nyní je prostým zaprášeným staveništěm. Místo klavíru tu stojí lešení, ze stropu zůstalo torzo a vzorně naskládané židličky tu vystřídaly kbelíky s rozmíchanou maltou. Po studentech ani vidu, zato na stavební dělníky narazíte na každém kroku.

Důvod? Aula prostě nevyhovovala. Přestože zde nebyla vybudována až tak dávno, už pomalu chátrala, byla špatně klimatizovaná a především nevhodně osvětlená. To vše se nyní opraví a napraví.

Aula však není jediná oprava, kterou nyní gymnázium realizuje. V současné době je v rekonstrukci také sportovní hala, chlapecká sociální zařízení a k výměně luxferů za nová okna je připravován spojovací krček budov základní školy a gymnázia.

A protože se pohybujeme na půdě školy, tudíž v časovém presu prázdnin, oznamujeme, že veškeré opravy budou k 1. září dokončeny.

Karolína Bártová


 

Fotogalerii z opravy auly gymnázia a přípravy spojovacího krčku k výměně oken
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2015 Karolína Bártová

 

 


03-07-2015-BK