Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

TIC nabízí... nové MAGNETKY a KLÍČENKY se SLUNEČNOU a možná i novou turistickou známku

Ačkoliv má rozhledna Slunečná za sebou teprve měsíc života, stala se i za tak krátkou dobu snad nejnavštěvovanějším místem nejen Velkých Pavlovic, ale i širokého okolí. Její návštěvníci jsou samotnou stavbou a nádherným výhledem do kraje přímo nadšeni a rozhodnutí zde vybudovat turistický areál se zázemím a příslušným komfortem si se spokojeností pochvalují. Rádi si od Slunečné odvezou pro sebe, nebo také jako dárečky pro přátele, nějaké ty upomínkové předměty a suvenýry.

A právě pro takové případy jsme do prodeje připravili novou nabídku – jedná se o magnetky s motivem rozhledny a přívěšky na klíče, taktéž s motivem Slunečné a zároveň i se znakem města Velké Pavlovice. Oba suvenýry zakoupíte za shodnou cenu 30,- Kč. Prodejními místy jsou – stánek pod rozhlednou Slunečná a Turistické informační centrum Velké Pavlovice (Hlavní 9). Kromě mnohého dalšího Vám obě místa nabízí také Výroční turistickou známku vydanou k příležitosti Slavnostního otevření rozhledny Slunečná. Pospěšte si však, omezená emise o 500 kusech se rychle úží!

Pokud se na Vás s VTZ nedostane, nemusíte zoufat. Máme v plánu pokusit se vydat Turistickou známku rozhledny Slunečná klasickou, tedy číslovanou. Toho však bez pomoci příznivců sběratelství tzv. „kulatých nesmyslů“  zdárně nedocílíme. Proto bychom Vás již nyní chtěli vyzvat k aktivnímu průběžnému sledování webových stránek výrobce Turistických známek pod adresou www.turisticke-znamky.cz, odkaz „Hlasování o nových TZ“. Až se na těchto stránkách objeví hlasování o možnosti vydání nové TZ rozhledna Slunečná, zaklikněte nám co nejvíce jedniček, tedy „vřele doporučuji (*****)“! Poté bude mít rozhledna Slunečná reálnou šanci na svou vlastní známku, kterou nelze v podstatě nikdy vyprodat. Dostane se s ní skutečně na každého!

 

MAGNETKY a PŘÍVĚŠKY na klíče s motivem SLUNEČNÉ
Cena za kus - 30,- Kč

 

Foto © 2009  Karolina Bártová

13-06-2009