Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

The Beatles v Boleradicích!

Divadelní spolek bratří Mrštíků Boleradice připravil na sobotu 2. června v sále Úřadu městyse v 19:30 koncert skupiny The Beatles Revival Band.

Jejich koncert je opravdovou a dokonalou kopií koncertu legendárních Beatles. Je jednou z nejúspěšnějších evropských revivalových skupin - vystupuje od roku 1996 a má za sebou více než 1700 úspěšných koncertů, TV natáčení, vystoupení v divadlech a kulturních centrech, na firemních párty a plesech, večírcích, festivalech a Silvestrech a to nejen v Čechách ale i v Holandsku, Polsku, Francii, Maďarsku, na Slovensku a dokonce v rodišti legendární čtveřice – severoanglickém Liverpoolu! Jako důkaz slouží i to, že skupina byla pozvána do rodiště Beatles - anglického Liverpoolu a tam v legendárním Cavern Clubu odehrála tři vystoupení a absolvovala hodinové interview a živý koncert v pořadu On The Beat na Liverpool BBC Merseyside Radio, což se dosud žádné neanglické skupině nepodařilo.

Klíčem k tomuto obrovskému úspěchu je nejen dokonalé nastudování a provedení každé z padesáti skladeb, které má skupina v repertoáru, ale i neuvěřitelná fyzická a hlasová podobnost členů skupiny s opravdovými Beatles. Perfektní image doplňují čtyři sady přesných kopií kostýmů, ve kterých Beatles vystupovali, stylové účesy a detailně okopírované charakteristické pohyby jednotlivých členů na pódiu. Dokonalý "Stage Look" korunuje pro Beatles nepostradatelný levoruký baskytarista, který s lehkostí a dokonalým feelingem hraje party svého protějšku – Paula McCartneyho.

Cena vstupenky v předprodeji v pokladně divadla je 220,- Kč, přímo na koncertě 250,- Kč. Vstupenky si lze i telefonicky rezervovat na čísle 519 423 061 v době předprodeje každou středu a pátek vždy od 18 do 19 hodin. Rezervace je možná také na emailu rezervace@boleradice-divadlo.cz. Další podrobnosti najdete také na webových stránkách divadla www.boleradice-divadlo.cz.

 

Plakát ke stažení ve formátu PDF ZDE

 

 

15-05-2012 PV