Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Těšíte se víc na Gazely od Patrika Hartla anebo Pláňata Petry Dvořákové?

V listopadových knižních novinkách už najdeme předvánoční pecky českých nakladatelů. V naší knihovně tedy nechybí dlouho očekávaná novinka Patrika Hartla Gazely, ani zajímavá kniha rozhovorů s českým pilotem největšího dopravního letadla Davidem Heclem Mluví k vám kapitán.

V regálu s novými knihami najdete nový román Julie Caplinové Vinice ve Francii, nový thriller Bernarda Miniera Oko, Čas lovu od Jefferyho Deavera anebo Vražednou temnotu od Lisy Reganové.

České tituly osvěží novinky od Hany Marie Körnerové Znamení hada, dlouho očekávané další vydání Cejchu Zdeňka Šmída, Nultá hodina od Jany Poncarové, prvotina Mezi nimi Veroniky Gonzáles či Pláňata Petry Dvořákové

Do dětské sekce knihovna nakoupila obrovské množství nových Albi knih z edice Kouzelného čtení, které jsou věkově určené dětem už od dvou let a výše. Pro starší děti jsme dokoupili zbývající knihy z edice GO! Gang odvážných, které nejen děti, které v říjnu absolvovaly besedu se spisovatelkou Ivonou Březinovou, nejvíce hledají a ptají se na ně.

Veškeré noviny najdete ve fotogalerii anebo v přiloženém seznamu ZDE.

Ráda bych ještě připomněla, že i letos proběhne pro čtenáře naší knihovny akce Kniha pod stromeček, ve které si můžete do 1. prosince přát knihu, kterou pořídíme na váš tip do fondu a dostanete ji jako první k přečtení ještě před Štědrým dnem.

Městská knihovna * Knižní novinky měsíce listopadu 2023

Text a foto: Lucie Gawlová, knihovnice / 21.11.2023