Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Tercie na teambuildingu

Ještě na konci minulého školního roku roku nám pan učitel Rubáš navrhl teambuildingový program do lanového centra v Březové. Všichni samozřejmě souhlasili, protože se nestává jen tak často „ulít“ se na 3 dny ze školy. Začal nový školní rok a postupně se už zmenšovala prázdninová chuť učit se. Naštěstí přišel den před odjezdem a mohli jsme se balit. Doprovázeli nás pan učitel Rubáš a paní učitelka Růčková.

Ve středu ráno jsme vyrazili vlakem s přestupem v Zaječí a v Brně. Dorazili jsme do Třebíče, kde na nás po deseti minutách chůze čekal autobus, který nás dopravil až do RS Březová. Šli jsme na oběd a mezitím nám připravili pokoje. Převlékli jsme se a vyzkoušeli rafty. I když nebyly na divoké řece, ale na mělkém rybníku, všechny to bavilo. Dokonce se i pár spolužáků několikrát nechtěně vykoupalo. Následoval blok protidrogové prevence s instruktorkou Ferdou, kde jsme se dozvěděli to, co už dávno víme. Ve stejný den jsme si vyzkoušeli i airsoft. Ten naneštěstí odradil některé spolužáky od paintballu, který nás čekal následující den. „Alespoň zbyde více nábojů,“ říkal pan učitel.

Ve čtvrtek nás opět čekal nabitý program: lukostřelba, paintball, lanové centrum, lezecká stěna a skok do neznáma. Připojeni na celotělový úvazek jsme postupně skákali do „neznáma“ z prudkého svahu zavěšeni na lanech. Kouzlo bylo v tom, že „neznámo“ jsme poznali, až jsme skočili nebo nám to někdo ze spolužáků, který už skočil, řekl. Odpoledne následovala mnou velmi očekávaná lanová dráha a lezecká stěna. Všichni, kdo chtěli lézt, se postupně vystřídali. Den rychle uběhl a bylo na čase se vyspat, abychom měli ráno dost energie na balení domů. Pokoje jsme uklidili do deváté hodiny i se zlomeným smetákem. Čas do odjezdu jsme si v nepřízni počasí krátili hraním fotbálku a kulečníku s naším instruktorem a učiteli.

Nazpět jsme jeli zase osobákem a doma jsme byli po 14. hodině. Výlet byl super i přes některé nedostatky. Ti, co nejeli, mohou litovat.

Michal Andrlík, tercie


 

Fotogalerii z teambuildingu tercie otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2014 Archiv Gymnázia Velké Pavlovice

 

25-09-2014 PV