Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Tenisté ukončili letní sezónu

Sváteční 28. říjen využili tenisté k brigádě na tenisových kurtech, které připravili k zimnímu odpočinku.

Letní část sezóny můžeme jistě hodnotit kladně. Z pohledu návštěvnosti kurtů dokonce nad očekávání. Vzhledem k tomu, že jsme poprvé využívali v létě pět kurtů, zvýšila se nejen návštěvnost, ale přišel i očekávaný nárůst nových členů. Kurty jsou také hojně využívány nejen občany Velkých Pavlovic, ale také občany okolních obcí a v neposlední řadě také návštěvníky našeho města. Zvýšila se také návštěvnost ze strany našich nejmenších, z čehož máme největší radost. Děti mohou trénovat pod vedením p. Daniela Blažka tel. 776 454 334, nebo od letních měsíců u p. Dominika Kunického tel. 605 898 018. Oba využívají pro trénink i krytou halu v zimním období.

Větší počet kurtů má velký přínos také pro závodní tenis. V letošním roce jsme hráli v kategoriích babytenisu, starších žáků a dorostu. Dospělí hráli soutěž neregistrovaných.  Uspořádáno bylo několik turnajů.

Na druhou stranu bohužel přetrvávají problémy se zajištěním závlahy nových kurtů a také se zvýšila časová náročnost na údržbu všech hřišť. Bez nadšení některých členů TK, kteří bez ohledu na počet odpracovaných brigádnických hodin udržovali kurty v provozu i v letošních horkých letních dnech,  by ale letní sezóna vypadala jinak.

Pro nadšence, kteří si rádi zahrají i v zimním období funguje od října na kurtu č.1 nafukovací hala, kterou provozuje p. Dalibor Šefránek. Rezervaci si můžete domluvit na tel. 724 002 854.

Všem aktivním členům děkujeme nejen za poslední brigádu, ale také za aktivní přístup v celém letním období.

Za TK Velké Pavlovice Miroslav Maincl


 

Fotogalerii z brigády na tenisových kurtech
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2015 Miroslav Maincl


30-10-2015 PV