Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Tenisté doma vybojovali vítězství

V sobotu odehráli starší žáci poslední zápas na domácí půdě a podali asi nejlepší výkon sezóny. V boji o druhé místo zvítězili nad TK Vyškov 5:4, když rozhodoval až poslední zápas dne. Tenisový maraton skončil až po 9 hodinách krásných tenisových zápasů po18. hodině. V sobotu ve Velkých Bílovicích zakončí sezónu a všichni věříme, že opět vítězně.

V neděli mladší žáci nastoupili v posledním mistrovském zápase proti STK Břeclav. Všichni naši hráči předvedli dobré výkony a po přesvědčivé výhře 7:2 jsme mohli přejít k oslavám historického postupu našich nejmladších tenistů. Soutěž jsme vyhráli a nastává nám velké dilema  jak s vyššší soutěží naložit. Kromě malé základny hráčů mladších ročníků 2000-2001 nás nejvíce trápí malý počet kurtů. Ve vyšších soutěžích musí být minimálně 3 hrací kurty, výjimky jsou pouze pro nejnižší soutěže.

Dorost své plánované utkání ve Velkých Bílovicích neodehrál pro nezpůsobilost kurtů po dešti. To také svědčí o kvalitě našich dvou kurtů, které i přes velký  příděl vody byly v bezvadném stavu.

Miroslav Maincl

 

Fotogalerii z tenisového utkání otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2011 Miroslav Maincl

21-06-2011 PV