Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Tenisové soustředění

V návaznosti na tenisový kemp z minulého týdne bylo ve dnech 3. - 5. srpna 2011 uspořádáno tenisové soustředění 2. skupiny dětské tenisové školy pod záštitou Tenisového oddílu TJ Slavoj Velké Pavlovice. Jeho organizací byl pověřen trenér, pan Mgr. Daniel Blažek.

Vzhledem k tomu, že účastníci tohoto soustředění byli z velké většiny závodní hráči, bylo toto soustředění zaměřeno zejména na zápasy, a to jak ve dvouhře, tak ve čtyřhře.

Poslední den kempu byly odehrány závěrečné zápasy, z nichž vzešli vítězové. Pohár za první místo ve dvouhře obdržel Kryštof Kaderka, poháry za první místo ve čtyřhře vybojovali Jan Maincl a Tomáš Osička.

Velká pochvala patří všem hráčům za bojovnost a obrovské nasazení, s kterým šli do všech zápasů.

Závěrem bychom chtěli poděkovat všem sponzorům, kteří umožnili toto tenisové soustředění uspořádat, a to Městu Velké Pavlovice, Tenisovému oddílu TJ Slavoj Velké Pavlovice, Restauraci Sport Velké Pavlovice, manželům Ivetě a Radku Kaderkovým, Rodinnému vinařství Radima Osičky z Velkých Bílovic a Memoriálu Vl.Trsťana.

V neposlední řadě je třeba poděkovat rodičům dětí, kteří se podíleli na organizaci této vydařené akce.

Z.Bedřichová a M.Maincl

 

Fotogalerii z tenisového soustředění otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2011 Miroslav Maincl

08-08-2011 PV