Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

TENIS, výsledky s pozvánkou na víkendové zápasy

Tak jako v minulých letech i v roce letošním probíhají v měsících květnu a červnu soutěže našich mladých tenistů. Od letošního roku máme k dispozici pět antukových kurtů. Výsledky našich hráčů nejsou zatím ideální, ale objektivně asi odpovídají našim možnostem.

V kategorii dorostu je odehráno 5 utkání. Naši hráči zatím jedno utkání vyhráli a čtyřikrát odešli poraženi. V utkáních nastupují tito hráči: Filip Češek, Jan Fišer, Jan Maincl, Šimon Bedřich, Ondřej Sláma, Lukáš Pejchl, Vendula Bauerová, Michaela Otřelová a Michaela Melicharová. I v této nejnižší soutěži je velmi složité cestování. Odehráli jsme utkání ve Vizovicích, Bystřici pod Hostýnem a Kyjově. Čeká nás ještě výjezd do Uherského Hradiště.
 
V kategorii staršího žactva jsme odehráli 4 utkání. Opět jsme jednou zvítězili a třikrát odešli naopak poraženi. Sestava: David Celnar, Lukáš Pejchl, Petr Groh, Daniel Celnar, Stanislav Pazderka, Ondřej Antoš, Karolína Taušova, Natálie Šefránková, Klára Pejchlová a Eliška Otřelová. Zde je cestování o poznání příjemnější (Kyjov, Lanžhot, Velké Bílovice).
 
Tento víkend je pro nás opět soutěžní a diváci mají možnost vidět naše hráče naposled v domácím prostředí.

V sobotu od 9.00 hod. nastupuje starší žactvo proti celku TK Bzenec.
V neděli dorost opět v 9.00 hod. proti TK Fatra Napajedla.

Hrají se vždy v zápase čtyři utkání - dvouhry chlapců, dvě dvouhry dívek. Následně dvě čtyřhry hochů a jedna čtyřhra dívek.

Přijďte se podívat na naše kurty a podpořit naše hráče! 

 

Za Tenisový klub Velké Pavlovice Miroslav Maincl


 

Tenisový klub Velké Pavlovice - STARŠÍ ŽÁCI

 

 

Tenisový klub Velké Pavlovice - DOROST

 

Foto © 2015 Archiv TK Velké Pavlovice

 

 


17-05-2015-BK