Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Taneční skupina Přátelé country slaví pětileté výročí

Napsali o nás * Břeclavský deník, 21.1.2014Pět let již uplynulo od doby, kdy ve Velkých Pavlovicích vznikla taneční skupina Přátelé country. A kalendář s akcemi se tanečníkům plní už i pro letošek.

„V roce 2013 jsme navštívili celkem sedmatřicet tanečních akcí. Je pravda, že někdy se zúčastnilo více než dvacet našich tanečníků, jindy jen jeden nebo dva páry. Ale i to se počítá. Na deseti z výše uvedených akcích jsme také vystupovali," uvedla jedna z tanečnic Jana Vondrová.

Ve výčtu je také deset akcí, které se konaly ve Velkých Pavlovicích a které měly souvislost s country hudbou. „Na pěti jsme dokonce oficiálně vystupovali, na ostatních jsme zatančili jen tak. V plné parádě jste nás mohli vidět v dubnu na vernisáži fotografií, v květnu na Májové zábavě, v červenci jsme měli vystoupení u příležitosti dvacátého výročí založení Colorada. V srpnu jsme zatančili návštěvě z partnerského města Echenon a v listopadu jsme vystoupili na oslavě stého výročí založení místního Sokola," dodala Vondrová na webu města.

Autor: Lukáš Ivánek, Břeclavský deník


 

Taneční skupina PŘÁTELÉ COUNTRY z Velkých Pavlovic
* http://pratelecountry.blogspot.com/

 

Foto © 2014 Archiv Přátel Country Velké Pavlovice

 

 

21-01-2014-BK