Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Taneční skupina N.C.O.D.

Celá taneční skupina N.C.O.D. - No Coment Only Dance se v Bratislavě ve dnech 25. a 26. února zúčastnila kvalifikace na World dance masters. Byli úspěšní a všech 9 tanečních choreografií postoupilo do B kategorie. 

Všem moc gratulujeme a držíme pěsti, aby na finále v chorvatské Poreči vybojovali nějaké medaile. Z Velkých Pavlovic jede na mistrovství 10 dětí a mezi nimi i dva sólisté - Lukáš Klementa a Sára Forejtová.

Lukáš a Sára jsou kamarádi, kteří spolu tancují již šestým rokem. Před dvěma roky vybojovali v kategorii B první místo a tehdy při vyhodnocování porota stála a tleskala jim. Na letošní kvalifikaci World dance Masters v Bratislavě Luke a Fori (jak si říkají) zářili. Pár týdnů před kvalifikací se dohodli na společném vystoupení. Tentokrát si choreografii vymysleli sami a při kvalifikaci všichni věřili, že tito dva mladí tanečníci také postoupí, ale stalo se, co nikdo neočekával, postoupili do kategorie A (profi kategorie).

Video z kvalifikace dvojice Luke a Fori * ke stažení ZDE

O medaile budou v chorvatské Poreči bojovat 24. - 28. května 2017. Přejeme jim hodně štěstí a snad opět mladí pavlovčáci nějaké ty medaile přivezou.

179688

Text: Libor Klementa / Foto: Libor Klementa / 9.5.2017