Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Tanec pro radost & Roztleskávačky na DNU TANCE

V úterý, dne 7. května 2013, se kroužky Tanec pro radost a Roztleskávačky SVČ při ZŠ Velké Pavlovice vydaly na cestu do Hodonína, kde se konal každoroční Den tance. V 13.00 se ve Velkých Pavlovicích na vlakové zastávce sešli bez problémů všichni členové a netrpělivě vyhlíželi vlak, který nakonec přece jen dorazil. Ve vlaku se všichni osvěžili a občerstvili, ale v Hodoníně nás přivítal déšť, což nebylo nic milého, protože jsme museli vytáhnout deštníky a pláštěnky.

Po přesunu k areálu zimního stadionu, kde se celá akce odehrávala, jsme se nahlásili, našli jsme svoji šatnu a přípravy na vystoupení mohly začít, protože nám zbývala necelá hodinka do vystoupení Tance pro radost a program se stále posunoval, protože některé skupiny nedorazily.

Následovala chvíle zmatků, kdy se každý chystal do svého tanečního úboru, ptal se, jestli si ještě může odskočit nebo jestli si má nějak učesat vlasy, případně, jestli má na sobě vše v pořádku. Nakonec se vše zvládlo a Tanec pro radost mohl s klidem v srdci, ale u některých i s notnou dávkou nervozity, vystoupit. Vystoupení se moc povedlo a sklidilo velký potlesk.

Poté byla řada na Roztleskávačkách, které měly přijít o půl hodinku později. Na to, že jsou věkově mladší, nedaly na sobě nervozitu vůbec znát, a i přesto, že zrovna při jejich vystoupení nejvíc pršelo, tak vše krásně zvládly a zasloužily si také velkou dávku potlesku.

Za odměnu jsme od pořadatelů dostali pití a nějaký ten mls pro každého účastníka. Po obou vystoupeních se tanečníci ještě inspirovali u dalších skupin, které vystupovaly po nich. Viděli například skupiny tančící hip-hop, street dance, mažoretky, ale i břišní tanečnice, které se všem velmi líbily.

Potom už se se všemi věcmi vyrazilo k vlakovému nádraží, kde ještě proběhla návštěva cukrárny, která je hned naproti. Posilnění sladkostmi se malí tanečníci mohli usadit do vlaku a konečně se vydat směrem domů.

Vystoupení kroužku TANEC PRO RADOST si můžete pustit po kliknutí ZDE
a vystoupení kroužku ROZTLESKÁVAČKY po kliknutí ZDE.

 

Kamila Kunická, vedoucí tanečních kroužků SVČ při ZŠ Velké Pavlovice


 

Fotogalerii z výjezdu kroužků Tanec pro radost & Roztleskávačky
na DEN TANCE do Hodonína otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2013 Kamila Kunická

 

 

09-05-2013-BK