Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Tanec, hudba, zpěv, burčák, víno i retro seriál VYPRÁVĚJ, taková bude sobota o VELKOPAVLOVICKÉM VINOBRANÍ

Už dnes žijí celé Velké Pavlovice slavnostmi Velkopavlovického vinobraní. A bude tomu tak i zítra, v sobotu, kdy je pro všechny návštěvníky připraven bohatý program pamatující vskutku na každého! Jak bylo již dříve avizováno, dopoledne bude patřit dětem, odpoledne pak vypukne v plné parádě a to tradičním pestrobarevným průvodem krojovaných městem, každoročně dychtivě očekávanou divadelní scénkou Zarážení hory, kde se opět dovíme spousty čerstvých a zaručeně pravdivých klípků z místní radnice, burčák a víno poteče proudem. A co dál?

V podvečer, tedy úderem páté hodiny odpolední, roztančí sólo za sokolovnou národopisný soubor z Podluží BŘECLAVAN, který byl po dlouhá léta velkým přáním obrovské spousty místních i přespolních návštěvníků slavností. Proto doufáme, že jsme jim tímto bodem programu udělali radost a že se dostaví v hojném počtu!

 

 

Hodinu na to, v 18.00 hod., převezmou pomyslný štafetový kolík ROŽNOVŠTÍ OGAŘI & CIMBÁLOVÁ MUZIKA LUŽICE, prostřednictvím jejichž pásma na nás dýchne pravá atmosféra slivovičkou a frgály vonícího Valašska.

Mnozí se už nemohou dočkat známého herce, zpěváka, moderátora, především pak hvězdy oblíbeného televizního retro seriálu VYPRÁVĚJ - ROMANA VOJTKA alias KARLA DVOŘÁKA, který zahájí svůj komponovaný pořad v sedm hodin večer, taktéž za sokolovnou.

 

 

Následovat bude taneční zábava se známou jihomoravskou dechovou hudbou MISTŘÍŇANKA (od 21.00 do cca 01.00 hod.), to vše opět za sokolovnou.

Neméně pestrý program nabízí i Folkové nádvoří či stadion TJ Slavoj.
Podrobnosti nejen o dění zde naleznete v podrobném programu,
který kliknutím otevřete právě na TOMTO MÍSTĚ.

 


 

Vybírejte pečlivě a buďte na VELKOPAVLOVICKÉM VINOBRANÍ roku 2012
co nejsrdečněji vítáni!

Těšíme se na vás!

 

 

 

31-08-2012-BK