Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Tančíte verbuňk? Předveďte své umění na soutěži

Tanečníky verbuňku tímto zveme na regionální kolo soutěže ve verbuňku na Hanáckém Slovácku do Krumvíře. Soutěž proběhne v tradičním festivalovém termínu 12. června 2021 v 19:00 v národopisném areálu v Krumvíři nebo v kulturním domě, a to dle aktuálních nařízení. Verbíře doprovodí cimbálová muzika Šmytec.

Soutěže se mohou zúčastnit amatérští tanečníci bez ohledu na to, zda jsou či nejsou členy nějakého kolektivu, pěstujícího lidový tanec. Spodní hranicí je 15 let, horní věková hranice není stanovena.

Soutěžící, kteří se umístí na 1.-5.  místě mají právo postupu do předkola soutěže na MFF ve Strážnici.

Veškeré informace včetně statutu soutěže naleznete na webové adrese festivalu: https://krajbezestinu.cz

Jedinou platnou možností přihlášení se do soutěže je prostřednictvím online formuláře na odkazu: https://krajbezestinu.cz/prihlaska. Přihláška musí obsahovat notový zápis. 

Všichni soutěžící jsou povinni absolvovat antigenní test na Covid-19 před zahájením soutěže. Testy opatří organizátor soutěže. Tento test je možné nahradit platným PCR testem, který není starší více než 24 hodin nebo platným antigenním testem z laboratoře.

Z organizačních důvodů prosíme o zaslání přihlášek včetně notového zápisu nejpozději do 15. KVĚTNA 2021. Po 15. květnu 2021 nebude formulář pro přihlášení do soutěže přijímat nové přihlášky.

Další organizační pokyny obdrží přihlášení verbíři mailem během měsíce května (časy zkoušek, šatny apod.).

Kontakty: krajbezestinu@seznam.cz 

Zdroj. Jan Šafařík, člen programové rady KBS / 22.4.2021