Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Tak zase příští rok...

… slibovali si v neděli nad ránem roztančení účastníci 1. country bálu, který od soboty 9. května uspořádali ve Velkých Pavlovicích Přátelé country. Skupina dobrovolníků, kteří mají rádi country tance, by ovšem nemohla takovouto akci zvládnout bez pomoci a podpory města Velké Pavlovice, které má na opravdu úspěšném průběhu večera významný podíl.

Více než 150 návštěvníkům bálu se líbilo při poslechu známé country kapely Rančeři, chválili bohatou nabídku baru „U Milana“, stejně jako opravdu bohatou tombolu, za kterou všichni Přátelé country ještě jednou svým dárcům upřímně děkují. Sladké poděkování a hlasitý potlesk si zasloužily také všechny děti z country kroužku z Mateřské školky Velké Pavlovice. Svým vystoupením pomohly vytvořit správnou atmosféru hned v začátku bálu, který se potom dále „rozjel“ už snadno a rychle a bez problémů se „převezl“ do brzkého rána neděle 10. května. Taneční skupiny, které se věnují country tancům, se sjíždějí na bály z méně i více vzdálených míst, do našeho města přijeli někteří hosté až ze středních Čech, na bále se dobře bavili i mnozí návštěvníci odpoledního Gulášfestu.

Přátelé country se těší, že v příštím roce si přijde zatancovat nebo aspoň zazpívat country trošku víc kamarádů a známých přímo z Velkých Pavlovic.

 

Za všechny Přátele country Dana Růžičková


 

Fotogalerii z 1. country bálu otevřete kliknutím na obrázek...

 

Pro více fotografií klikněte ZDE

 

Foto © 2015 Vladimír Vondra a Věra Chiabodová

 

11-05-2015 PV