Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Tak se to povedlo 1. místo ve dvouhře i čtyřhře

Veronika Urbánková z Velkých Pavlovic se zúčastnila tenisového turnaje mladších žákyň třídy C v Blansku, který se konal 26. až 28. července 2022. I přes nepřízeň počasí (zprvu velké vedro s následující průtrží mračen, jež způsobila totální zaplavení kurtů), která celý turnaj pozastavila, se Veronice podařilo vyhrát dvouhru. 

Ta se rozhodovala ve finále až za stavu 1:1 na sety v supertiebreaku (do 10 bodů rozdílem o 2). Veronika již prohrávala 3:7, ale podařilo se jí zkoncentrovat, zpřesnit hru a v supertiebreaku vyhrála 10:8 a tím i celý turnaj ve dvouhře.

Čtyřhru sehrála Veronika se spoluhráčkou z TC Brno, kde suverénně zvítězily a odvezly si taktéž zlato za 1. místo. Letní turnaje stále probíhají, ale i v zimní halové sezóně se Veronice podařilo několikrát zabodovat.

Například v kategorii mladších žákyň TK Drnovice – 2. místo dvouhra, 2. místo čtyřhra, ŽLTC Brno – 2. místo dvouhra, 1. místo čtyřhra, TO TJ Svitavy – 1. místo čtyřhra. V kategorii starších žákyň TENIS SLOVÁCKO – 3. místo čtyřhra, TJ Kraví Hora Brno – 3. místo čtyřhra, TK Drnovice – 3. místo čtyřhra.

Veronice po zásluze posíláme upřímnou gratulaci a přejeme další sportovní úspěchy.
Ať ji tenis stále tolik baví!

Sport * Tenisové úspěchy Veroniky Urbánkové

Text: Alena Pilátová / Foto: Soukromý archiv Veroniky Urbánkové / 1.8.2022