Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Tablo? Ony už jsou zase maturity?

To snad nemůže být ani možné, ony už jsou zase maturity? Řekne si většina z nás dospělých. Zato samotní maturanti, ti se naopak uprostřed noci budí s neodbytnou myšlenkou - to už je řada na nás? To jako fakt?

Klid, hlavně klid, ono to dopadne. A když ne na poprvé, tak přece - hvězdy září v září ;-). My však věříme, že na gymnáziu ve Velkých Pavlovicích to dají všichni na první dobrou a do prázdnin bude vymalováno. Budeme držet palce.

Květen je však nejen měsíc lásky či zkoušek dospělosti, ale také časem originální výzdoby všech měst, kde se nacházejí střední školy. Tu a tam narazíte na tablo s fotografiemi letošních obětí čtvrtých ročníků, tedy maturantů. Těm ze třídy 4. A Gymnázia Velké Pavlovice s třídní učitelkou Ing. Marií Holáskovou to nebývale sluší. Působí velmi optimisticky, sebevědomě a svěže. Doufáme, že známky na vysvědčení budou věrným odrazem jejich současného rozpoložení.

Tablo je letos premiérově umístěno na plotě atletického oválu za gymnáziem. Nejvhodnější přístup je od tzv. kruháče. Určitě se zajděte podívat!

Gymnázium * Maturitní tablo třídy 4. A třídní učitelky Mgr. Marie Holáskové

Text: Karolína Bártová / Foto: Oldřich Otáhal / 2.5.2024