Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Tablo maturantů. Oktaváni roku 2022 černobíle

Zajímá vás, jak vypadá tablo letošních maturantů třídy oktáva Gymnázia Velké Pavlovice? Jak to devatenáctce studentů z našeho města a okolí sluší? A nemáte cestu okolo budovy školy, abyste se podívali na vlastní oči? 

Jste na správném místě! Díky naší fotogalerii si můžete udělat představu, kdo v roce 2022 – dnes už můžeme s jistotou konstatovat ÚSPĚŠNĚ – odmaturoval. 

Ve školním roce skládalo zkoušku z dospělosti na velkopavlovickém gymnáziu celkem 33 studentů. Po osmiletém studiu představila svých devatenáct oveček ze třídy oktáva maturitní komisi třídní učitelka Mgr. Anna Riláková. Oktaváni všichni bez výjimky zkoušku zvládli. 

Po čtyřletém studiu maturovalo také čtrnáct studentů ze třídy 4. A s třídním učitelem PhDr. Stanislavem Rubášem. Pouze jeden jediný student z této třídy „nedal“ jeden předmět, ale není všem dnům konec, v září se určitě zadaří! Rozhodně držíme palce!

Úspěšným maturantům upřímně blahopřejeme!

Gymnázium * Třída oktáva - tablo maturantů roku 2022

Text: Karolína Bártová / Foto: Oldřich Otáhal / 27.5.2022