Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

SVATOJÁNSKÁ NOC obrazem…

Přestože byla právě uplynulá sobota pošmourná a trošku uplakaná, co se počasí týče, nakonec dokázala vykreslit na tvářích dětí i jejich dospělých parťáků nejeden nadšený a radostný úsměv. To díky Svatojánské noci, prvnímu ročníku zcela nové akce pořádané velkopavlovickým Ekocentrem Trkmanka.

Pro děti byl připraven bohatý program nesoucí se na vlně čarovné atmosféry jednoho z nejkouzelnějších večerů roku, večera svatojánského. 

Nejmenší návštěvníci si spolu se svými rodiči, prarodiči a kamarády do sytosti užili třeba vystoupení dětského folklórního souboru při Ekocentru Trkmanka Floriánek, hravého podvečera s bylinkami, muzicírování s bubny, svatojánského čtení do ouška, smlsli si na stylovém občerstvení a občerstvili se skvělými a zdravými nápoji, zkusili si projít kouzelnou stezkou zámeckým parkem za zlatým kapradím, vyrobili si svítilničku, naučili se rýžovat zlato a potěšili se pohledem na pravé svatojánské ohně.

Náladu zdařilé dokresluje krásné video vytvořené z mnoha skvěle vypovídajících fotografií
autorky paní Ludmily Podešvové, které můžete * zhlédnout po kliknutí ZDE

Paní Podešvové za poskytnutí videa velmi děkujeme!

Text: Karolína Bártová / Video © 2017 Ludmila Podešvová / 19.6.2017