Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Svátek akordeonů s absolventkou Apolenkou

Svátkem akordeonů by se dala nazvat besídka žáků Základní umělecké školy Velké Pavlovice ze třídy pana učitele Roberta Zemana, která se uskutečnila v úterý 13. června 2017 v sále Ekocentra Trkmanka.

Svůj absolventský výkon na závěr 7. ročníku I. stupně ve hře na akordeon zde předvedla Apolena Nováková, která bravurně zahrála několik velmi známých písní Ivana Mládka ve skvělé úpravě pro akordeon a sklidila od nadšeného publika velké ovace.

Akordeonový soubor v čele s panem učitelem Zemanem přednesl Moravskou besedu sestavenou z krásných lidových písniček. Pan učitel Robert Zeman je absolventem Konzervatoře Brno a jeho hlavní aprobací je hra na akordeon, která je nejen jeho zaměstnáním, ale i jeho koníčkem a tento vztah ke svému nástroji dokáže s úspěchem předávat i žákům.

Ředitelka ZUŠ blahopřála absolventce k jejímu vynikajícímu výkonu, poděkovala panu učiteli za jeho práci a rodičům za podporu svých dětí ve studiu.

ZUŠ * Besídka třídy pana učitele Roberta Zemana s absolventským koncertem Apoleny Novákové

Text: Milena Karberová, ředitelka Základní umělecké školy Velké Pavlovice / Foto: Archiv ZUŠ V. Pavlovice / 15.6.2017