Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

SUZANNE VEGA bude koncertovat ve Velkých Pavlovicích

Velké Pavlovice, Vinařství BALOUN – 13. července 2011 * Nebývá tak časté, aby světoznámé hvězdy současného hudebního nebe koncertovali jinde než ve velkých městech naší republiky. Po několika letech spolupráce se podařilo umělecké společnosti Solis Art z Vrbice pozvat proslulou americkou písničkářku SUZANNE VEGA do jednoho z malebných měst jihu Moravy, do Velkých Pavlovic.

Její koncert se uskuteční v rámci pilotního ročníku mezinárodního hudebního festivalu IN MUSICA VERITAS, který Solis Art připravuje a který přinese ještě několik zajímavých uměleckých překvapení na zajímavých místech jižní Moravy.

Pro koncert Suzanne Vega zvolili místo více než typické – vinařství a to ne ledajaké. Vinařství Radka Balouna ve Velkých Pavlovicích patří bez nadsázky mezi světovou špičku, o čemž svědčí řada vítězství a medailí z prestižních světových výstav. Dlouhou dobu je dodavatelem vín např. na Pražský hrad ke státním návštěvám.

Červencový večer zde strávený vám poskytne nejen zážitek z vynikající hudby, ale součástí akce je i degustace vín a beseda u cimbálu, tedy večer zcela moravský až na onu jednu milou hvězdnou výjimku.

Koncert proběhne na nádvoří vinařství a vystoupí zde také Neznámý písničkář a kapela November 2nd. Suzanne Vega bude pak doprovozena svým dlouholetým kolegou a kytarovým kouzelníkem Gerry Leonardem, který hrál s těmi nejznámějšími světovými hudebníky z oblasti popu, rocku i folku.

 

Informace k předprodeji lístků najdete koncem března na stránkách www.solisart.cz

 


www.suzannevega.com * www.solisart.cz * www.baloun.cz

 

 

10-03-2011-BK