Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Studenti oslavili Den studenstva vernisáží

Výstava obrazů PLENÉR 2010  k projektu CESTY 2010 – PŘÁTELSTVÍ A SPOLUPRÁCE BEZ HRANIC je poslední konkrétní aktivitou projektu v tomto kalendářním roce. Cílem projektu je navázat spolupráci Gymnázia v Senici a Gymnázia ve Velkých Pavlovicích v naukové i zájmové oblasti a dále ji udržovat. 

Na výstavě můžete vidět všechny obrazy studentů, které se staly podkladem pro vytvoření školního kalendáře se všemi společnými aktivitami škol do srpna 2011. Výstava, která byla zahájena slavnostní vernisáží o státním svátku a zároveň i Dnu studentstva dne 17. listopadu 2010,  potrvá ve výstavní sále Městského úřadu ve Velkých Pavlovicích až do 1. prosince. Je možno ji shlédnout v pracovní dny v době otevření Městského úřadu.

Školní kalendář v hodnotě 60,- Kč můžete zakoupit v kanceláři Gymnázia ve Velkých Pavlovicích a v místním Turistickém informační centru. Jeho koupí podpoříte rozvoj zájmové výtvarné činnosti našich studentů a realizaci dalších výtvarných dílen. Za koupi kalendáře děkujeme.

Ing. Marie Šmídová, Gymnázium Velké Pavlovice

 

Fotogalerii se slavnostní vernisáže studentské výstavy PLENÉR 2010
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto: Archiv Gymnázia Velké Pavlovice

 

TENTO MIKROPROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKOU UNIÍ,
Z PROSTŘEDKŮ FONDU MIKROPROJEKTŮ SPRAVOVANÉHO REGIONEM BÍLÉ KARPATY

 

19-11-2010-BK