Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Studenti gymnázia zaplesali, jubilejně!

Čas neuvěřitelně letí a vůbec se nechce věřit, že se roku 2014, přesněji v pátek 28. února, konal už desátý jubilejní Studentský ples Gymnázia Velké Pavlovice. A jako každý rok se stal vrcholem plesové sezóny. Pokud by snad někdo o tomto výroku zapochyboval, co se týče návštěvnosti, rozhodně. Sokolovna doslovně praskala ve švech a to nejen díky všudypřítomným studentům, členům pedagogického sboru a dalším zaměstnancům školy, ale také díky spoustě kamarádů, rodičů a absolventů.

Ples byl v souladu s tradicí zahájen slavností „černo-bílou“ polonézou v podání studentů předposledních třetích ročníků vyššího stupně gymnázia, nechybělo půlnoční taneční překvapení, bohatá tombola a skvělá hudba skupiny R-BOOM.

Atmosféra studentského plesu byla svěží, uvolněná a nálada? Vynikající! A právě tato skutečnost vytvořila ten nejlepší předpoklad a pevný základ k úspěšnému zahájení už druhé dekády gymnaziálních plesů. K jedenáctému Vás už nyní co nejsrdečněji zveme, za rok na shledanou!

Pořadatelé 10. jubilejního Studentského plesu Gymnázia Velké Pavlovice


 

Fotogalerii z 10. jubilejního Studentského plesu Gymnázia Velké Pavlovice
otevřete kliknutím na obrázek…

 

Foto © 2014 Archiv Gymnázia Velké Pavlovice

 

 

 

03-03-2014-BK