Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Střelby na lovecké kole

V neděli 19. června se na myslivecké střelnici konaly střelby na loveckém kole O pohár města Velké Pavlovice. Svůj postřeh, pevnou ruku a dobrou mušku předvedlo 34 střelců. Pohodová neděle přilákala na střelnici nejen střelce, ale i jejich známé, rodinné příslušníky i zájemce o výbornou mysliveckou kuchyni. Desítky velkopavlovických rodin si dopřáli malý luxus a nedělní oběd nevařily, ale pro skvělou dršťkovou, guláš, divočáka se zelím, nebo řízek si přišly na myslivnu.

Na závěr sportovně pohodové neděle byli vyhlášeni a oceněni vítězové. Pohár a první místo získal Jakub Zapletal, který nastřílel 74 bodů, druhé místo si vystřílel Josef Žák se 73 body a třetí skončil Josef Němeček se 72 body.

Ceny pro vítěze darovali Město Velké Pavlovice, Berendsen Textil Servis s.r.o., Vinařské potřeby Bureš, Hospodářské potřeby Stanislav Crhák, Extrudia a.s., Vinařství Lacina, Vinařství Vajbar, František Drtil, Josef Ulica mladší a Jaroslav Hlávka mladší.

 

Fotogalerii ze střeleb otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2011 Bronislav Procinger

20-06-2011 PV