Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

STREET DANCE, tanec o pocitech a náladách...

Ahoj! Jmenuji se Lukáš Klementa a chci Vám povědět, co je nejen mým koníčkem. Chodím do druhé třídy Základní školy ve Velkých Pavlovicích. Každé úterý se scházíme v malé tělocvičně naší školy a pod vedením lektorky tance Lenky Žůrkové se učíme Street dance. Street dance je tanec, kterým vyjadřujeme své pocity a nálady.

Společně s dětmi nejen naší školy, ale i z Horních Bojanovic, se tímto tancem bavíme. Učíme se choreografie, se kterými potom vystupujeme v Břeclavi v kině Koruna společně s dětmi z Ladné, Žižkova a z dalších vesnic a měst. Jezdíme na soustředění do Tavíkovic u Znojma, kde se věnujeme tanci a zábavě. Samozřejmě letos jedeme také a už se na to hodně těším.

Rád bych ještě chtěl říct, že ti nejlepší z nás jsou vybraní v soutěžním výběru, se kterým reprezentujeme Taneční studio Lenky Žůrkové a samozřejmě i naši školu. Mezi nejlepší tanečníky patřím samozřejmě já Lukáš Klementa, Sára Forejtová a Dominik Paštika. V tomto výběru dětí je celkem čtrnáct dětí právě i z ostatních měst a vesnic.

Účastnili jsme se soutěže ve Zlíně, kde jsme posbírali hodně zkušeností. Tady jsme se umístili na 5. místě. Na dalších soutěžích jsme byli stále lepší a lepší a pilovali jsme naše chybičky. To vše nám pomohlo, abychom v Brtnici u Jihlavy vybojovali 2. místo. Bylo pro nás inspirací do dalších soutěží.

Dnes již máme dvě druhá místa, jedno čtvrté a dvě pátá. Na soutěži Taneční skupina roku 2013 v Prostějově jsme bojovali o postup do Brna, skončili jsme na 5. místě z jedenácti hodně kvalitních streetdancových skupin.

Tančím strašně rád a  nikdy nepřestanu. Přijďte se na mne a mé kamarády podívat do tělocvičny základní školy, kde vždy každé úterý od 17.00 hodin probíhá náš trénink. Ukážeme Vám, jak se Street dance tančí.

Lukáš Klementa - N.C.O.D. -  No Coment Only Dance


 

Taneční studio No Comment Only Dance

Taneční studio N.C.O.D. vzniklo roku 2011. Založila jej ing. Lenka Žůrková, která má jak s tancem, tak s lektorstvím dlouholeté zkušenosti. Studio sdružuje děti, mládež a dospělé, jež se zajímají o moderní tanec, zajišťuje vzdělání v této oblasti, pořádá taneční workshopy a letní soustředění, organizuje různá vystoupení a show, účastní se soutěží během celého roku.

Taneční studio se specializuje na Street dance, který se stává v posledních letech stále více populárním. Tento taneční obor zastřešuje velké množství tanečních stylů, jež se neustále rozvíjejí, a každý si určitě naleznete ten svůj.

Věnujeme se dětem od 3 let, dospělým bez věkového omezení. Nyní vyučujeme v Břeclavi, Hruškách, Moravské Nové Vsi, Moravském Žižkově, Lanžhotě, Týnci, Ladné a ve Velkých Pavlovicích. Nové členy přibíráme po celý rok. Taneční aktivity bychom chtěli do budoucna dále rozšiřovat. Nejblíže máme v plánu otevřít kurzy Break dance a taneční hodinu pro rodiče „našich“ dětí a veřejnost.

Pokud ve Vašem městě či vesnici chybí taneční kroužek, ať už pro děti či dospělé, stačí nás kontaktovat, rádi otevřeme hodiny i u Vás. Stejně tak budeme rádi, když nás kontaktujete, budete-li potřebovat zpestřit kulturní, firemní či jakoukoliv jinou akci. Můžeme použít buď již připravené choreografie, nebo můžeme vytvořit vystoupení či taneční show dle Vašich představ, přání, tématu akce.

Doufáme, že se nám podaří rozšířit lásku k tanci směrem k dalším dětem, mládeži a dospělým, kteří budou chtít využít svůj volný čas zdravěji, aktivněji a v kruhu nových přátel.

 

„V tanci není dobrých či zlých – tanec můžeš milovat nebo milovat nade vše...“

 

Lenka Žůrková, tel.: 723 665 935, e-mail: ncod@seznam.cz, http://www.ncod.cz/

 


 

Fotogalerii Tanečního studia Lenky Žůrkové N.C.O.D.
otevřete kliknutím na snímek Lukáše Klementy...

 

Foto © 2013 Archiv Tanečního studia N.C.O.D.

 

 

25-04-2013-BK