Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Středisko volného času dostalo nový kabát

Zhruba před čtrnácti dny prošlo SVČ takřka kompletní výmalbou. Dříve nevzhledně bílé stěny nám pan malíř Štefka pokryl zářivými barvami, aby se SVČ stalo pro děti ještě atraktivnější a lákavější. Barvy jsme volili skutečně pečlivě.

Hlavní klubovna je vymalována oranžově, aby navozovala pocit tepla. Šatnu máme jasně zelenou a na celé chodbě nám vyrostly mořské vlny. Také je potřeba zmínit, že byla vymalována žlutou barvou suterénní místnost, ve které byl zřízen Cool-klub.

Výmalbou stěn však všechno nekončí. Díky šikovným rukám paní učitelky Lenky Veverkové z druhého stupně ZŠ se nám v moři začínají hemžit rybičky, chobotnice a jiné mořské potvůrky. Ze zelené šatny se brzy stane louka se spoustou broučků, žížalek a motýlů. Ani potom však s výzdobou skončit nechceme. Důležitou součástí je také zaplnit stěny pracemi dětí SVČ a fotkami z různých akcí.

Ve výzdobě nezůstávají pozadu ani ti nejmenší. Děti v Budulínku každý týden vytvářejí rozmanité obrázky a výrobky, kterými zaplňují naši hernu. Příjemné a na oko libé prostředí motivuje děti k práci, a to je pro nás důležité.

Výmalba by však nemohla být zrealizována bez finanční pomoci Města Velké Pavlovice, které tuto akci finančně zaštítilo. Tímto jim za nás, pracovnice SVČ, i všechny děti, které k nám chodí, děkujeme.

 

Fotogalerii z nové výmalby prostor
Střediska volného času otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto: Archiv SVČ při ZŠ Velké Pavlovice

 

11-11-2009