Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Stoly v sokolovně prochází generální opravou

Zastupitelstvo města na svém poslední zasedání podpořilo návrh Rady města Velké Pavlovice a v rozpočtovém opatření schválilo finanční prostředky na pořízení nových židlí do sokolovny. Také byl navýšen příspěvek Ekocentru Trkmanka mimo jiné i z důvodu obnovy desek stolů v sokolovně.

V pondělí pracovníci služeb města zahájili práce na demontáži starých desek stolů, které byly v dezolátním stavu. Konstrukce stolů jsou vyrovnávány, broušeny a většinou i vyvařovány tak, aby opět nedošlo k prohnutí. Poté budou natřeny tmavě šedou barvou a po zaschnutí budou namontovány nové desky. 

23. října byly osloveny tři firmy s žádostí o dodání cenové nabídky na dodání 300 kusů nových dřevěných židlí. Židle musí být dodány kompletně složené, dřevo bukové, povrchová úprava mořením (šedá antik nebo obdobná) a lakováním transparentním lakem. Prohnutí opěrky bude zaručovat vyšší komfort sezení, sedák bude čalouněný danou látkou (kůže ani imitace kůže není přípustná). Výška židle včetně opěrky je 93-96 cm, výška sedací plochy je 48-50 cm. Termín dodání byl stanoven na 4 týdny od zaslání objednávky a je požadována záruka na konstrukční pevnost 4 roky.

Nabídkami se bude rada města zabývat 31.října. 

Služby města * Stoly v sokolovně prochází generální opravou

Text a foto: Petr Hasil, místostarosta města Velké Pavlovice / 25.10.2017