Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Stolní tenisté ze "základky" se probojovali do kraje

Stolní tenisté ZŠ Velké Pavlovice - družstvo starších žáků ve složení Jiří Šalášek, Jiří Novák, Patrik Suský a Lukáš Kynický se ve své kategorii probojovalo z okresního kola do krajského. Celkem 7 družstev se sešlo v Poštorné s jediným cílem – vyhrát a postoupit.

Los je rozdělil na dvě skupiny. Skupinu A tvořila družstva ze ZŠ Kobylí, Nikolčic, Břeclavi – Slovácká  a Velkých Pavlovic. Skupinu B pak ZŠ Lednice, Valtice a Břeclav – Kupkova.

Postup z naší skupiny byl jednoduchý a ve finále nás čekal vítěz z skupiny „B“ – ZŠ Břeclav Kupkova z mladým talentem Vašíčkem. Ale to bylo vše. Celé družstvo soupeře bylo postaveno jen na tomto jednom hráči, my jsme měli vyrovnaný kádr a především obrovskou chuť vyhrát. A to se povedlo!

Zápas skončil  5 : 2, ty dva body uhrál Vašíček sám, víc jsme jim nenechali... Obrovská radost zavládla v družstvu a nyní nás čeká krajské kolo v Hodoníně.

 

Držte nám palce!

 

Mladí úspěšní stolní tenisté z Velkých Pavlovic

 

 

 

21-10-2011-BK