Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Stavební firma MIKULICA získala ocenění v soutěži "Stavba roku 2010"

Dne 13. dubna 2011 proběhlo v prostorách sálu Morava brněnského výstaviště slavnostní vyhlášení soutěže „Stavba roku 2010“, kterou organizovalo již v 9. ročníku Jihomoravské stavební společenství při Svazu podnikatelů ve stavebnictví v ČR pod záštitou Jihomoravského kraje.

Stavební firma MIKULICA, s.r.o. v letošním roce vsadila „zelenou kartu“ na bezbariérovou posluchárnu Prof. Jůvy, jejímž investorem byla v roce 2010 Mendelova univerzita v Brně, konkrétně Institut celoživotního vzdělávání a projektantem Ing. arch. Jindřich Kaněk s kolektivem architektů projekční kanceláře Archika.

Stavební firma MIKULICA, s.r.o. se do soutěže přihlásila a na výhru nominovala stavební projekt: Zpřístupnění výukových programů celoživotního vzdělávání na MZLU zdravotně handicapovaným studentům. Předmětem realizace byla rekonstrukce a dostavba nové bezbariérové posluchárny vysokoškolského ústavu s kapacitou 110 míst a bezbariérovým přístupem jak v dolní tak i horní části stavby.

Přihlášená stavba získala v rámci této prestižní soutěže stříbrnou příčku a tím se posluchárna Prof. Jůvy stala stříbrnou stavbou roku 2010 v kategorii „Rekonstrukce staveb a objektů“.

 

Fotogalerii nové posluchárny otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto: Archiv MZLU Brno

19-04-2011 PV