Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Statistika docházky zastupitelů na zasedání zastupitelstva města za rok 2021

Práce zastupitele města neznamená jenom to, že se párkrát za rok zúčastní zasedání zastupitelstva města. V zájmu města a jeho občanů se dá „pracovat“ mnoha způsoby. 

Je asi neměřitelné, kdo se jak zapojuje do dění v obci, kdo má více podnětů k řešení anebo který ze zastupitelů má ty nejlepší nápady.

Lze však velmi jednoduše zmapovat docházku zastupitelů na zasedání zastupitelstva města. V roce 2021 se uskutečnilo zasedání Zastupitelstva města Velké Pavlovice pětkrát a celkem všech pět zasedání trvalo 711 minut, tedy téměř 12 hodin. Doba strávená zastupiteli v zasedací místnosti městského úřadu je tedy hodně podobná jako v roce 2020.

Procentuálně přepočtená docházka dle zúčastněných minut na zasedáních
jednotlivých zastupitelů je v tabulce * ke stažení po kliknutí ZDE.

Radní se sešli v roce 2021 celkem 27krát, což vychází přibližně jedenkrát za 14 dní. Schůze rady města trvá průměrně 2,5 hodiny, celkem bylo „projednáno“ téměř 69 hodin. 

Starosta města Jiří Otřel se zúčastnil všech schůzí rady města, místostarosta Petra Hasil chyběl na dvou, Ing. Mgr. Marie Šmídová rovněž. Na jedné schůzi chyběl Ing. Roman Halm. Mgr. Michal Rilák se nezúčastnil pěti schůzí. 

Text: Petr Hasil, místostarosta města Velké Pavlovice / 18.1.2022