Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Statistika docházky zastupitelů na jednání Zastupitelstva města Velké Pavlovice v období 2014-2018

Za volební období 2014-2018 se sešli zastupitelé na 23 řádných schůzích zastupitelstva města.

Těchto osm zastupitelů se zúčastnilo všech jednání: Ing. Jaroslav Benda, Josef Dostoupil, Ing. Ladislav Hádlík, Ing. Roman Halm, Petr Hasil, Ing. Antonín Schäffer, Ing. Václav Stehlík, Ing. Marie Šmídová.

Jednu absenci na jednání měli Jiří Otřel a Ing. Pavel Procházka, čtyři absence měla Jana Crháková a Mgr. Michal Rilák. Pět absencí měli Ing. Pavel Lacina a Lubomír Zborovský, šestkrát chyběl Jiří Hanzálek. Devětkrát chyběl Jan Melichar a desetkrát se nezúčastnil jednání zastupitelstva Ing. Dušan Bedřich. (Absence je počítána, že se schůze nezúčastnil vůbec, není počítána pokud se zastupitel dostavil během jednání.)

Vezmeme-li účast na schůzích zastupitelstva dle stran, nejméně absencí má KSČM (2) a jednotlivec Josef Dostoupil (1). Žádnou. Jedenkrát chyběl zastupitel sdružení Velkopavlovičtí nezávislí (3), čtyřikrát zastupitel ČSSD (3), pětkrát zastupitel SNK Pro rozvoj Velkých Pavlovic (2), pětkrát člen KDU ČSL (1) a třicetkrát člen ODS (5). (V závorce je uveden počet mandátů v období 2014-2018.)

Text: Petr Hasil, místostarosta města Velké Pavlovice / 29.8.2018