Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Šťastná země pro děti? Na zahradě školky!

Slon africký, tedy důmyslná průlezka a skluzavka v jednom, páreček koníků, tedy houpačka pro dva, další duo vraníků, taktéž houpaček, pro změnu však pro sólo obsazení a nakonec i oblíbené klasické houpačky. To vše stojí od čtvrtka 11. října 2012 na nově, moderně, avšak především nádherně zrekonstruované zahradě Mateřské školy ve Velkých Pavlovicích.

Během dopoledne dorazil ke školce nákladní automobil s nápisem „Tomovy parky, s. r. o., největší český výrobce originálních dětských hřišť“. A vězte, je to skutečně tak. Firma sídlí v pohádkové krajině Českého ráje v obci Karlovice – Radvánovice, kde v těsném sousedství samotné firmy najdete druhý ráj na zemi – ráj pro děti s příznačným názvem Šťastná země.

Jedná se o obrovskou zahradu plnou průlezek a jiných herních prvků vyrobených právě firmou Tomovy parky, s. r. o., které si tu mohou všichni na vlastní kůži vyzkoušet. Navíc se tu nachází vzdělávací interaktivní geopark. Bezva tip na výlet, jen se podívejte na www.stastnazeme.cz a nebo přímo na stránky výrobce průlezek www.tomovyparky.cz.

 

Doufáme, že se bude dětem mateřskou školou povinným na průlezkách líbit
a že se tu budou opravdu cítit jako ve „šťastné zemi“, v ráji moravském!

 

Karolína Bártová

 

Fotogalerii z instalace herních prvků na zahradu mateřské školy
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2012 Karolína Bártová

 

 

11-10-2012-BK