Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Starší žáci slaví vstupenku do divizního finále, v kopané

Obrovského úspěchu dosáhli žáci 8. a 9. ročníku ZŠ Velké Pavlovice ve školní lize sálového fotbalu. Mezi konkurencí více jak padesáti škol se dokázali probojovat mezi tři nejlepší školy z celého Jihomoravského kraje. Finále divize se uskuteční v Brně za účasti ZŠ Nádražní Vyškov, ZŠ Krásného Brno a ZŠ Velké Pavlovice.

Naše cesta začala v říjnu v okresním kole, které jsme s přehledem vyhráli a zajistili si postup do semifinálové skupiny krajského kola. Zde jsme narazili na velmi silné týmy z Veselí nad Moravou a Otrokovic. Semifinálová skupina se hrála ve čtvrtek 17. prosince u nás ve Velkých Pavlovicích. Nutno dodat že všechny zápasy měly vysokou úroveň a odehrávaly se před zaplněnou tribunou zdejší sportovní haly ve skvělé atmosféře, o kterou se starali žáci na tribunách.

Naši kluci nejdříve porazili Otrokovice po výborném výkonu 7:3, druhý zápas mezi Veselím a Otrokovicemi skončil 3:8 pro Otrokovice. Ve třetím zápase mezi ZŠ Velké Pavlovice a Veselím se rovněž radovali naši kluci a to po vítězství 4:3. Našim fotbalistům je třeba k výkonu pogratulovat, protože si sáhli na dno svých sil a ukázali správnou tvář morálních vlastností.

Sestava: Kaderka (G.) - Zborovský, Procinger, Havlík, Osička – Tesař, Rozinka, Krejčiřík, Janás 

Náhradníci: Šlancar

Krajská semifinálová skupina

1. ZŠ Velké Pavlovice * 11:6 - 6.b
2. ZŠ Otrokovice * 11:6 - 3.b
3. ZŠ Veselí nad Moravou * 6:12 - 0.b

 

Mgr. Svoboda Lukáš, Základní škola Velké Pavlovice * www.zs.velke-pavlovice.cz


 

Skvělý tým sálové kopané ZŠ Velké Pavlovice vybojoval vstup do divizního finále.
Držte palce :-)!

 

Foto © 2015 Archiv ZŠ Velké Pavlovice

 

 


22-12-2015-BK