Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Stanislav Bálka na vinařské padesátce

Občané Velkých Pavlovic se zúčastňují nejrůznějších sportovních klání a soutěží. V sobotu 3. července 2010 se  konal již 11. ročník závodů na horských kolech, Vinařská padesátka Author Znovín Cup. Jedním z 1512 přihlášených účastníků byl i Stanislav Bálka z Velkých Pavlovic, který se po solidním výkonu umístnil na 378. místě (ve své kategorii na 149. místě) v čase 2:15:19,9 hod. Výsledková listina ke stažení ve formátu PDF ZDE.


Podél vinic a kolem malebných sklípků, přes vřesoviště a lesy, po venkovských silničkách i kolem klikatého toku hraniční řeky Dyje vedla trasa cyklistického závodu, který si v minulých letech získal nebývalou popularitu. Každý registrovaný závodník, který dorazí do cíle, obdrží tašku s lahví znovínského vína a další drobnosti od pořadatelů. Ti nejlepší získávají řadu zajímavých cen, stejně jako vylosovaní účastníci, kteří přijedou třeba na chvostě pelotonu.

 

Zástupce "vinařských" Velkých Pavlovic na vinařké padesátce...

 

14-07-2010 PV