Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Stánek "Srdce moravského vinařství" ve výstavbě

Již tento čtvrtek, dne 13. ledna 2011, se otevřou brány jubilejního 20. mezinárodního veletrhu turistických možností v regionech REGIONTOUR 2011. Město Velké Pavlovice se zde bude presentovat v samostatném stánku s příznačným sloganem „Velké Pavlovice – Srdce moravského vinařství“. Stánek má podobu pro naši oblast tolik charakteristického vinného sklípku, proto jej určitě nepřehlédnete. Najdete jej v pavilonu P, číslo stánku 38.

Od pondělí 10. ledna 2011 se začalo s výstavbou stánku, který je vždy z Velkých Pavlovic převezen do prostor brněnských výstavišť rozložený, na místě jej zkušení pracovníci služeb seskládají. Jedná se o dokonalou stavebnici, se kterou si mistři svého díla dokáží poradit v rekordním čase dvou až tří dnů.

A co budou Velké Pavlovice nabízet? Samozřejmě víno, ale také meruňky, nové úseky asfaltových cyklostezek, úžasné výhledy z rozhledny Slunčná, nádhernou krajinu, bohatý folklór, přívětivého ducha a v neposlední řadě také zcela nové kalendáře akcí pro rok 2011 – jeden z nich bude věnován výhradně akcím, které se uskuteční ve Velkých Pavlovicích, druhý pak akcím Modrých Hor.

V roce 2011 se bude premiérově na stánku města Velké Pavlovice prezentovat Dobrovolný svazek obcí Modré Hory, který zde bude mít své samostatné stanoviště. Vystřídá tak loňskou prezentaci slovenského družebního města Senica.

 

Navštivte Velké Pavlovice na veletrhu cestovního ruchu,
jsme přesvědčeni, že Vám máme co nabídnout!

 

REGIONTOUR 2011 se bude konat po dobu čtyř dnů
– od čtvrtku 13. do neděle 15. ledna 2011.

Více o veletrhu po kliknutí ZDE.

 

Krátkou fotogalerii z výstavby stánku otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2011 Ing. Zdeněk Karber, Ing. Přemysl Pálka

 

11-01-2011-BK