Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Srdce, mše svatá, ale hlavně zdraví… pro Míšu

Navštěvujete-li pravidelně webové stránky města Velké Pavlovice, jistě si vzpomenete, že jsme vás před pár měsíci vyzvali k účasti a hlasování v soutěži Srdce s láskou darované * více o soutěži ZDE. Se svým obrovským srdcem se do soutěže přihlásili žáci druhé třídy místní ZŠ, kteří ani vteřinku nezaváhali nad tím, komu srdce věnují.

Volba byla naprosto jasná a v dané chvíli předvídatelná. Srdce s láskou vyrobili pro Míšu, pro svého nejodvážnějšího spolužáka, který s nimi celých dlouhých deset měsíců nemohl usednout do školních lavic. Důvodem byl ohromný, zdlouhavý a únavný boj s těžkou nemocí, akutní leukémií.

V těchto okamžicích vše vypadá velmi dobře a my věříme, že se Míša jednou pro vždy uzdravil. Určitě mu k tomu pomohla pozitivní energie přicházející od jeho spolužáků, určitě i srdce, kterému mu věnovali a jako třešnička na dortu nádherná desátá příčka v celostátní soutěži, kam bylo přihlášeno celkem 158 srdíčkových projektů. Tomu se říká úspěch! Ne však větší než ten Míšův…

Druhá třída vám všem, kteří jste poslali Míšovu srdci svůj cenný hlas, velmi děkuje a už se moc těší, až opět zavítá Míša do školy! Kéž by to bylo už za dva měsíce, po prázdninách 😊.

Míša onemocněl právě před rokem, v období předávání školního vysvědčení. Dlouhých dvanáct měsíců se rve jako lev a rozhodně mu pomáhá láska a podpora všech, kteří ho mají upřímně rádi. Patříte-li mezi ně, můžete se již tuto neděli, 2. července 2017 od 10:00 hodin zúčastnit ve velkopavlovickém kostele Nanebevzetí Panny Marie mše svaté, která bude sloužena jako poděkování za dar zdraví Míšovi a všechny dobrodince, kteří chlapci ať už psychicky, materiálně, finančně nebo modlitbou, pomáhali. Mše bude ozvláštněna vystoupením chrámového sboru Laudamus, který zde zazpívá Staroslověnskou mši.

Rodina Bílkova všem děkuje nejen za účast na mši,
ale především za celkovou podporu.

Srdce s láskou darové - od spolužáků pro Míšu

184717

Míša s jedním ze svých mnoha spolubojovníků, panem doktorem...

184719

 

Text: Karolína Bártová / Foto: Mgr. Lucie Nováková, archiv rodiny Bílkovy / 27.6.2017