Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Společenský ples Modrých Hor

V sobotu 20. února 2016 pořádal Dobrovolný svazek obcí Modré Hory jubilejní, X. ročník společenského plesu. Ten je vždy mimořádnou společenskou událostí a mnohými návštěvníky je označován jako vrchol společenské sezóny. V krásně vyzdobeném sále velkopavlovické sokolovny hostům k tanci i poslechu tradičně hrál Salonní orchestr Brno.

Za DSO Modré Hory zahájili X. ročník společenského plesu starosta Velkých Pavlovic Jiří Otřel a starosta Kobylí Mgr. Pavel Kotík. Společně přivítali návštěvníky plesu a všem popřáli pěknou zábavu. Celým večerem pak provázela oblíbená moderátorka Rádia Petrov Brno Petra Eliášová.

V průběhu večera měli návštěvníci možnost shlédnout vystoupení tanečního studia Morava Mikulov.
Vedle hudby a tanečního vystoupení bylo připraveno výborné občerstvení, ochutnávka modrohorských vín a samozřejmě bohatá a hodnotná tombola.

Stejně jako předchozí ročníky i ten letošní se velmi vydařil, a tak nezbývá než poděkovat všem, kteří se na jeho přípravě a průběhu podíleli.

Věra Procingerová


 

Fotogalerii ze společenského plesu Modrých Hor
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2016 Radek Nesvadba


23-02-2016 PV