Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Společenský ples Modrých Hor

Poslední únorovou sobotu se ve velkopavlovické sokolovně konal VII. ročník společenského plesu Modrých Hor. K tanci i poslechu hrál oblíbený Salonní orchestr Brno. Slavnostního předtančení se tentokrát ujal Tanečný soubor Dancer  ze Slovenska, večerem prováděla Petra Eliášová, moderátorka Českého rozhlasu Brno.  Za představitele DSO Modré Hory se zúčastnili starosta obce Němčičky Petr Slezák, starosta Vrbice Tomáš Bílek, starosta Kobylí JUDr. Jaroslav Tesák, a za Velké Pavlovice starosta Ing. Pavel Procházka. V letošním roce pořadatelé přivítali i vzácné hosty ze Senice. Plesu se zúčastnil primátor města Senica Mgr. Branislav Grimm a zástupce primátora Ing. Martin Lidaj.


Vedle hudby a tanečního vystoupení bylo připraveno výborné občerstvení, ochutnávka modrohorských vín a samozřejmě bohatá tombola. Letošní ročník modrohorského plesu se velmi vydařil, a tak nezbývá než poděkovat všem, kteří se na jeho přípravě a průběhu podíleli.    

Věra Procingerová


Fotogalerii ze VII. ročníku společenského plesu MODRÝCH HOR
otevřete kliknutím na obrázek...

Foto © 2015 Radek Nesvadba

02-03-2015 PV