Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Společenský ples Modrých Hor 2012 * videoreportáž

Ples, který může být právem vnímán jako vrchol plesové sezóny v kraji Modrých Hor, se již po čtvrté konal ve velkopavlovické sokolovně 28. ledna 2012. Salonní orchestr Brno hrál k tanci i poslechu tóny, které nejen povznáší, ale pohladí i na duši. Vynikající zpěvné party v podání Magdy Vítkové, překrásné róby přítomných dam, květinová výzdoba, předtančení společenských a latinsko amerických tanců v podání slovenského tanečního studia Dancer, módní přehlídka studia Elisha, blesky fotoaparátů a přítomnost kamer ze Senice i z Velkých Pavlovic, to byl kolorit v pořadí čtvrtého letošního plesu Modrých Hor.

Ples Modrých Hor je dnes již značkou, značkou výborné hudby, krásné květinové výzdoby a perfektní organizace. Držím palce, aby tento ples měl spoustu dalších pokračovaní“, říká na mikrofon Lidmila Chudobová z Kobylí.

A letošní překvapení? Může jím být v záznamu všudypřítomná, avšak zcela nenápadná módní policie. Ta hodnotila styl a odvahu nebát se róby nápadité a zároveň elegantní. Hodnocení módní policie je vizuálně hmatatelné ve filmových sekvencích reportáže - Společenský ples Modrých Hor 2012.

Miroslav Grégr


 

Společenský ples Modrých Hor
VIDEOSTUDIO GRÉGR Velké Pavlovice

 

30-01-2012 PV