Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Splnit si svůj sen? Nikdy není pozdě

Srdečně Vás zveme na besedu se ženou, která je dokladem toho, že věty v titulku určitě platí. Na zítřejší úterý, tedy na 27. října, připravila městská knihovna setkání s brněnskou spisovatelkou Evou Staschou. Přijďte se přesvědčit od 17 hodin do výstavního sálu Městského úřadu Velké Pavlovice, kde bude autorka knihy, zatím svého jediného vydaného díla, s neotřelým názvem „Děckama nezatopíš“, besedovat nejenom o literatuře, ale také o svém obyčejném lidském životě.

Paní Stascha je důkazem, že něco nezvyklého a nového můžeme začít v každé chvíli svého života. Její kniha vzbudila takový čtenářský ohlas a zájem, že během roku již vyšlo její 2. vydání i jeho dotisk. Jde o knihu reálných osobních vzpomínek, které měly být původně určeny pouze pro autorčiny děti. Spisovatelka i knihovnice se těší, že tímto netypickým setkáním udělají radost všem návštěvnicím a návštěvníkům knihovnických akcí ve Velkých Pavlovicích.

Mgr. Dana Růžičková, knihovnice


 


26-10-2015 PV