Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Soutěž o byt na 1 rok zdarma ...

Rádio Jih ve spolupráci se stavební firmou Mikulica z Velkých Pavlovic nabízí pomoc těm, kteří to v této těžké době opravdu potřebují: rodině s malými dětmi, právě začínajícímu páru nebo někomu v nouzi umožní žít ve zcela novém bytě v centru Velkých Pavlovic celý rok úplně zadarmo!

Úkolem posluchačů Rádia Jih není tentokrát plnit nějaký složitý úkol – stačí jen prozradit proč by právě oni měli v tomto bytě žít, jak by tuto možnost využili, na co by použili ušetřené peníze za roční bydlení zdarma – stačí tedy jen prozradit svůj příběh, připojit ještě fotografii těch, kterých se týká a vše odeslat e-mailem nebo poštou přímo do Rádia Jih. Uzávěrka soutěže je v pátek 2. října 2009.

Výherce bezplatného ročního bydlení v novém bytě na Padělkách ve Velkých Pavlovicích od firmy MIKULICA vyhlásí Rádio Jih na svém narozeninovém koncertu dne  9. října 2009 za účasti spolupracujících sociálních pracovníků a zástupců stavební firmy.

Výherce získá jeden z nově vystavěných bytů firmy MIKULICA, dvoupokojový byt s lodžií nacházející se v krásné lokalitě Velkých Pavlovic v blízkosti meruňkových sadů. Byt bude vybaven kuchyňskou linkou a stylovým nábytkem. Výherce se nastěhuje již 1. února 2010.

23-09-2009