Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Sourozencům Ulrychovým tleskali diváci ve stoje

Vánočním koncertem Hany a Petra Ulrychových se skupinou Javory ukončilo město Velké Pavlovice soubor kulturních akcí, které byly v průběhu celého letošního roku směrovány k oslavě 50. výročí jmenování Velkých Pavlovic městem.

Skutečně šťastnou ruku mělo vedení města při výběru předvánočního kulturního vystoupení i při volbě termínu. Kouzelná atmosféra písní Ulrychových, která pohladila diváky jenom pár dnů před Vánocemi, přenesla své kouzlo na malé i velké přítomné. Shodou okolností si 55. výročí svého hudebního působení připomínali i oba zpěváci. Kouzlo cimbálu a houslí Dalibora a Kateřiny Štruncových ještě umocnilo nádherný zážitek.

Zcela zaplněný sál velkopavlovické sokolovny by se zatajeným dechem a bouřlivým potleskem poslouchal vystoupení sourozenců Ulrychových, i kdyby trvalo ještě další hodiny. Pak je pochopitelně radost z účinkování vidět i na tvářích vystupujících umělců. Potlesk ve stoje byl jen malým díkem, který se snažili diváci vyjádřit. Snad jsme to tak cítili všichni.

191817

Text: Mgr. Dana Růžičková / Foto. Radomír Zapletal / 29.12.2017