Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Soubory velkopavlovické umělecké školy koncertovaly

V neděli 15. května 2016 uspořádala Základní umělecká škola Velké Pavlovice Tradiční koncert souborů, na kterém vystoupilo akordeonové duo Roberta Zemana, Flétnový soubor MgA. Zbyňka Bílka, Komorní pěvecký sbor Mgr. Jany Oslzlé a flétnový soubor Abonenti Mgr. Jana Míchala. Strhující závěr koncertu patřil cimbálové muzice Lašár sestavené z bývalých i současných žáků ZUŠ.

Poslání uměleckého vzdělávání je naplněno v právě okamžiku, kdy žáci opustí školu a dál samostatně pokračují ve svých hudebních činnostech, čímž přispívají k pěstování a rozvíjení folklórních tradic našeho regionu.

Ředitelka ZUŠ Milena Karberová děkuje všem pedagogům i mladým hudebníkům za přípravu krásného a náročného programu. Poděkování patří také paní Bc. Zitě Dvořákové a Zuzce Pecháčkové z Ekocentra Trkmanka za výbornou spolupráci a poskytnutí důstojných prostor pro pořádání koncertů.

 

Milena Karberová, ředitelka Základní umělecké školy Velké Pavlovice * www.zus-velkepavlovice.cz


 

Fotogalerii z TRADIČNÍHO KONCERTU SOUBORŮ ZUŠ Velké Pavlovice
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2016 Mgr. Zdeňka Karberová

 

 


16-05-2016-BK