Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Sobota ve znamení dětí, zahájení prázdnin, deště i sluníčka

Takhle jednoduše se dá popsat první prázdninové sobotní odpoledne připravené místními spolky a organizacemi pro děti a samozřejmě také pro jejich rodiče. Po dlouhém období bez deště jsme zanedbali přípravu a nepostavili stan a to se nám vymstilo.

Na louce byl připraven start a cíl a samozřejmě šest dalších stanovišť. První účastníci si dokonce, než se přihnal velký černý mrak s deštěm, stihli zasoutěžit a splnit všechny úkoly – malí i velcí :-).

Bohužel jsme již nebyli tak rychlí při úklidu stanovišť před deštěm a vše nám důkladně promoklo a stalo se nepoužitelným. Když po necelé hodince vykouklo sluníčko a potvůrka hřálo krásně až do večera, byl pro děti připraven skákací hrad, trampolína, k poslechu a tanci nám hrál DJ Tony. Nechybělo ani skvělé pohoštění na rybářské baště.

Děti si mohly prohlédnout hasičská auta a i s rodiči podniknout výlet hasičským „malým“ autem na místní letiště, prohlédnout si letadýlka, případně se i proletět.

Nezoufejte, vše znovu připravíme a na soutěže při světadílech Evropa, Afrika, Asie,
Austrálie, Severní a Jižní Amerika se můžete těšit v sobotu 4. září na další společné akci.

 

Za všechny pořadatele Zita Dvořáková, Ekocentrum Trkmanka * www.ekocentrum-trkmanka.com


 

Fotogalerii z dětského dne na louce u rybníka pořádaného při příležitosti
začátku letních prázdnin otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2015 Radek Nesvadba

 

 


30-06-2015-BK