Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

SLUNÍČKA našich dětí prozářila Ekocentrum Trkmanka

V pátek, dne 3. května 2013, byla na velkopavlovickém Ekocentru Trkmanka při příležitosti Dne Slunce slavnostní vernisáží zahájena výstava výtvarných prací na téma Slunce, do které se zapojilo celkem 21 škol a 5 dětí mimo školu. Celkem bylo přijato 326 prací dětí a žáků různých výtvarných technik. Hodnocení jednotlivých prací v daných kategoriích nebylo vůbec jednoduché, pochvalu si zasloužily všechny děti a jejich práce.

Slavnostní vernisáže se zúčastnila většina oceněných výtvarníků v doprovodu kamarádů, maminek, tatínků, babiček, dědečků. Dokonce přijeli rodiče s oceněnými dětmi až ze vzdáleného Ždírce nad Doubravou.

Ocenění výtvarníci obdrželi diplomy a věcné ceny, a i když za okny zrovna v tento den sluníčko svými paprsky zrovna nehýřilo, ve výstavním sále zářilo sluníček spousta.

Děkujeme touto cestou všem výtvarníkům, kteří se do soutěže zapojili, ještě jednou blahopřejeme oceněným a těšíme se na vaši účast v další výtvarné soutěži, kterou připravujeme na podzim.

Tým Ekocentra Trkmanka

V příloze naleznete oceněné děti výtvarné soutěže SLUNCE
Výsledková listina soutěže ke stažení po kliknutí ZDE


 

Fotogalerii z vernisáže výstavy dětských výtvarných prací na téma SLUNCE
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2013 Archiv Ekocentra Trkmanka Velké Pavlovice

 


 

www.ekocentrum-trkmanka.com

 

 

 

 

09-05-2013-BK