Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

SLUNEČNÁ obstála, ZNÁMKA BUDE!

Milí shromažďovatelé kulatých nesmyslů po dřevě vonících – tedy sběratelé Turistických známek! Máme pro vás výbornou zprávu – velkopavlovická rozhledna Slunečná prošla 15-ti denním hlasováním o výrobě nové číslované turistické známky a obstála více než na výtečnou! S konečnou průměrnou známkou 1,3 si výrobu stálé číslované známky po právu zasloužila.

V současné době je nová turistická známka ve fázi výroby. Zástupci firmy Turistické známky Rýmařov nám osobně přislíbili, že se budou snažit známky dodat v co nejkratším možném termínu. O zahájení prodeje Vás budeme prostřednictvím webových stránek města Velké Pavlovice ihned informovat.

Zároveň s touto krátkou zprávou bychom chtěli co nejsrdečněji poděkovat všem, co se hlasování o výrobě nové číslované turistické známky rozhledny Slunečná aktivně zúčastnili.

Navrhované turistické známkové místo bylo hodnoceno celkem 72x s průměrnou známkou 1,3. Slovních hodnocení bylo na stránku rozhledny vloženo celkem 61 (po kliknutí ZDE si můžete všechna hodnocení pročíst). Velmi potěšující je skutečnost, že ani jedno z nich nebylo negativní.

 

Děkujeme Vám a doufáme,
že se Vám bude NOVÁ turistická známka rozhledny SLUNEČNÁ líbit!

 

Výroční turistická známka k otevření rozhledny Slunečná o emisi 500 ks je již vyprodaná.
Nezoufejte však, zanedlouho bude v prodeji nová číslovaná známka, se kterou se dostane opravdu na každého!

 

 

27-07-2009