Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Slevová Pálava Card, koupíte ji i na TIC ve V. Pavlovicích

Napsali o nás * Břeclavský deník, 11.7.2015 - V řadě zahraničních oblastí je to běžná věc, na Břeclavsku novinka. Slevová karta, která poskytne držiteli výhody v desítkách nejrůznějších zařízení regionu, už je ale k mání i tady. Nese název Pálava Card.

Zahraniční inspiraci při jejím zrodu nepopírá ani jednatel společnosti, která s novinkou přišla, David Hladký. „Dlouhodobě jezdím do Rakouska, kde slevové karty fungují dlouho a opravdu dobře. V okolí Pálavy je spousta atrakcí, napadlo mě přenést tuto myšlenku sem. A nabídnout nejen turistům něco navíc," uvedl Hladký.

Podařilo se. Bonusová karta Pálava Card je k dostání od května. V současnosti už každému držiteli nabízí minimálně desetiprocentní slevy na 130 různých služeb a nabídek. Kromě ubytování i na řadu vinařských, kulturních 
a společenských akcí, památky, vodní atrakce, wellness, vinotéky, půjčovny, ale i svezení loděmi či kočárem.

Síť bonusů už se rozšířila i mimo Břeclavsko. „Pojali jsme Pálavu šířeji, jako součást mikulovské a velkopavlovické vinařské podoblasti. Ta zasahuje až k Brnu, proto máme v nabídce zastoupený třeba i Slavkov nebo Rajhrad," objasnil Hladký.

Slevy se týkají například valtického a mikulovského zámku, jízdy lodí zámeckých areálem v Lednici, lednického muzea hraček i prvorepublikových časů či archeologické expozice v Dolních Věstonicích. Ale také Stálé vinařské expozice v Hustopečích, pasohláveckého Aqualandu Moravia, Wake parku v autokempu Merkur, vyhlídkových letů horkovzdušným balónem nebo hustopečských Burčákových slavností.

Kartu je možné využívat opakovaně po celý rok její platnosti, která končí s posledním dubnovým dnem roku 2016. „Stačí ji předložit u našich partnerů, jejichž seznam je stejně jako výše konkrétní slevy k dispozici v informační brožuře nebo na našich webových stránkách. O použití karty informujte personál vždy předem," radí jednatel společnosti, které se podařilo najít společnou řeč s řadou různých provozovatelů služeb.

Bonusová karta je k dispozici ve dvou provedeních. Pálava Card pro jednotlivce stojí 199 korun, rodinná karta pro maximálně dva dospělé a dvě děti přijde na 399 korun. Oba typy karet je možné zakoupit pouze jako součást brožury u poskytovatele služeb, v některých informačních centrech nebo on-line na webu http://www.palava-card.cz/.

Slevovou kartu Pálava Card nabízí také Turistické informační centrum ve V. Pavlovicích * více ZDE
Neváhejte tedy a kartu si u nás určitě pořiďte.
Garantujeme, že se Vám tato investice rozhodně vyplatí!

 

A také soutěžte, s Břeclavským deníkem...

SOUTĚŽ O 4 karty Pálava Card

Po jedné rodinné kartě (platí pro 2 dospělé a 2 děti do 15 let věku) včetně informační
brožury v ceně 399,- Kč mohou vyhrát 4 čtenáři Břeclavského deníku Rovnost.

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku:

Jaká je platnost Pálava Card?
a) půl roku
b) jeden rok
c) dva roky

Své odpovědi včetně jména, adresy a telefonního čísla posílejte
do 15. července (středa) na e-mail:
premysl.spevak@denik.cz.

 

Autor: Michal Šupálek, Břeclavský deník * http://breclavsky.denik.cz/


 

PÁLAVA CARD * www.palava-card.cz

 

 

 


13-07-2015-BK